Książka

Książka Ani Długołęckiej to wstęp do Ciebie Samej. Do Twojej Duszy, Źródła Wszelkiej Obfitości. Ania nie daje gotowych recept, daje coś znacznie więcej – daje Ci wgląd w to, co prawdziwie Twoje, co głęboko zakorzenione w Tobie. Za każdym razem, kiedy będziesz sięgała po tę książkę, odnajdziesz w niej inną mądrość, która otworzy Cię na Twoją Własną Moc – Siłę i Potencjał. Poczujesz niesamowitą wolność, bo wszystko to wypłynie z Ciebie, a nie będzie Ci narzucone. Ania pokaże Ci jedynie, gdzie patrzeć – co tam zobaczysz, zależy już tylko od Ciebie. Niesamowitą siłą książki Ani jest przestrzeń, której każde słowo pisane Duszą i sercem autorki otworzy przed Tobą połacie. Czytając kogoś, poczujesz Siebie. Otworzysz się na to, co Prawdziwe Twoje. Lekkość i humor, z jakimi Ania Długołęcka przeprowadza nas przez swój świat, współgrają z przesłaniem tej zmieniającej bieg wydarzeń Twojego życia książki. Bo nie jest ważne, czego obecnie doświadczasz i co masz już za sobą. Harmonia i Poczucie Spełnienia są tym, co jest Ci dane. Odebrać możesz to sobie tylko Ty. I tylko Ty możesz to sobie przywrócić.

                                                                                                                                                                                                  Victoria Vascari

 

Recenzja:

Autorka prowadzi nas w drogę do zrozumienia swojego wnętrza opisując poszukiwania, jednocześnie nie dając gotowych recept na życie. Pokazuje czytelnikowi jedynie gdzie patrzeć i jak czytać wewnętrzny głos i jak słuchać intuicji.

Podróż przez zakamarki naszej duszy zaczyna pytaniem: „Kiedy wiesz, że idziesz własną drogą?” – pytanie trudne, na które odpowiedź nie przyjdzie sama. Autorka pokazuje od czego zacząć, aby ruszyć w tą ciekawą i pełna wyzwań podróż.  (…) więcej   kobieciarnia.pl