Inkarnacje – Aspekty Duszy

Czy wiesz, że Twoje członki porozrzucane krążą po Wszechświecie Twojego Jestestwa?

Jak myślisz ile masz żyć?

Czemu masz lęk wysokości? Klaustrofobię? Skłonność do depresji? Nieudane związki za sobą? Skłonność do uzależnień i wszelkiego rozdzaju -holizmów? Bezsenność, migrenę?

Geny? Los?

To nieuświadomione doświadczenia Twoich inkarnacji… zapisane w Twoim komórkowym DNA stały się blokadami Twojego obesnego życia, które zataczają ograniczający Cię krąg postrzegania i percepcji.

Życie to cudownie genialny proces nieustającej kreacji wyposażonej w wolną wolę… jako istnienie odradzałaś się wielokrotnie za każdym razem zbierając mądrość – ta mądrość miała Tobie służyć by kolejne Twoje doświadczenia zbliżały Cię ku Prawdzie.

Jednak coś poszło nie tak… stworzono religie i skuto Twoją duszę lękiem potępienia, grzechu zostawiając w świadomości nic nie znaczocego marnego puchu…

Wiesz co dzieje się z ograniczoną wolną wolą?

Degeneruje się

Dusi

I traci moc odcinana od swego żródła

Niewyrażana w wolności

Frustruje, złości, traci poczucie sensu życia… i popada w depresję / iluzję / goni za złudzeniem

A gdybym powiedziała Tobie, że wszystko możesz uwolnić

Każdy swój lęk co chowa Twoją moc

Każdą blokadę która oddziela Cię od spełnienia

Każdą przeszkodę która tamuje Twoje szczęście

Uwierzysz?

A wiesz, że tak dokładnie się dzieje…

Podczas sesji energetycznych, w których widzę Twoje inkarnacje, przekonania, obciążenia przodków… ten gąszcz przeróżnych energii niosących stare informacje odcina Cię od przepływów Wszechświata – żyjesz z brakiem świadomości, że Twoje oraniczenia to doświadczenia  starych odbytych żyć/inkarnacji – nie będąc ich świadomą – wszystkie traktujesz łącznie i tak bojąc się pająków nie wiesz, że to Twoje stare przeżycie z zaszłości którego możesz się pozbyć,

a co jeśli Twoje obecnie chore jajniki / brak płodności wypierają Twoją sexualność, ponieważ Twoje DNA pamięta gwałt… sprzed setek lat?

Wiesz, że każda przyczyna Twojego życiowego / emocjonalnego / zdrowotnego „niedomagania” ma swoje fizycznie przeżyte doświadczenie zapisane w Twojej energetycznej strukturze?

Wiesz, że wszystkie je możesz usunąć?

Wiesz, że możesz być szczęśliwą, pełną życia, zdrową osobą?