Sesje Indywidualne

 

Czy wiesz, że wszystko co w swoim życiu przeżyłeś nadal tkwi Tobie? Czas goi rany, ale nie rozpuszcza historii…

Czy wiesz, że twoje przeżycia, przekonania, obciążenia przodków są murem wyznaczającym twoje granice?
To że czegoś nie widzisz… nie znaczy że nie istnieje, przeciwnie
każda twoja myśl i emocja, nawet ta sprzed 30 lat nadal na ciebie oddziałuje… i to ona określa wymiar twojego życia…

CZYM SĄ SESJE INDYWIDUALNE?

Sesje indywidualne to proces oczyszczenia twojego pola energetycznego z zakłóceń spowodowanych przez blokady emocjonalne i karmiczne.

Efektem oczyszczania pola jest wyzwolenie twojego prawdziwego potencjału i przywrócenie życiowej równowagi.

 

 

PRZYKŁADY ZABURZEŃ POLA ENERGETYCZNEGO:

– brak pewności siebie
– obawa przed wyzwaniem i zmianą
– brak satysfakcji z pracy
– toksyczne związki
– brak satysfakcji seksualnej
– lęki i fobie
– uzależnienia
– depresja
– brak życiowych sukcesów

 

 DZIĘKI SESJOM DOWIESZ SIĘ RÓWNIEŻ: 

 –  kto zakłóca twoje zasoby energetyczne
 –   jakie wydarzenia w twoim życiu spowodowały twoje blokady i lęki
   –  jakie są przyczyny twoich ograniczeń

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

 

Opinie uczestników

Ania Sesje z Anią uruchomiły lawinę zdarzeń, której nie da się zatrzymać. Nie ma powrotu do przeszłości, choć ona chce mocno wracać. Raz odblokowana energia napędza do zmian i nie daje się zatrzymać w miejscu. Każda sesja czy wizualizacja to kolejny stopień do poczucia lekkości, spełnienia i wdzięczności. Do odnalezienia prawdziwej SIEBIE, bez lęków, zahamowań i ograniczeń.

 

 

Agnieszka Byłam zagubiona, bez energii… Oczyszczanie rozpoczęło moje życie na nowo… Rozpoczął się silniejszy, bardziej intensywny czas rozwoju, który spowodował, że w życiu codziennym zaczęłam robić rzeczy, o których wcześniej nawet nie śniłam… Czysta dusza – to genialna relacja z innymi, mniej napięć i większa siła w dążeniu do celu.

 

 

Anna Dziękuję całym sercem za to, co dzięki Tobie zadziało się w moim życiu. Stanęłam na równe nogi, na własne nogi i wreszcie wzięłam życie w swoje ręce i idę każdego dnia do przodu. Życie jest piękne, codziennie odkrywam coś nowego – uczę się nowych rzeczy. Kocham siebie, akceptuję siebie i dobrze mi z tym. Dziękuję Aniu, jesteś wyjątkową Kobietą i działasz Cuda!!!

 

 

Ania Czuję lekkość, radość i wolność. Teraz wiem, że mogę wszystko!!! Dziękuję za to odkrycie! Zaczynam życie na nowo – od początku, tylko że teraz na moich zasadach.
To cudowne, że odpowiedź na każde pytanie tkwi w nas samych, tylko trzeba trochę poszukać, wejść w ten stan by to odkryć, by to poczuć.
Już wiem, co to znaczy‚ „odkrywać siebie”, „zajrzeć w swoje wnętrze”,  poczułam to samą sobą, pochłonęło mnie to całkowicie. Wiem jak działa podświadomość, jak wygląda proces odkrywania energii zaburzeń, które tkwią w nas. Mimo że ich nie rejestrujemy w swojej pamięci, to one w nas są i nas blokują, zniekształcają obraz rzeczywistości oraz uniemożliwiają wydobycie i rozwój drzemiącego w nas potencjału.
To początek mojego odkrywania i poznawania siebie. Będę kontynuowała ten proces, bo to jest klucz do bycia szczęśliwą i spełnioną, a przede wszystkim świadomą swojego istnienia kobietą.

Ada Świadoma kobieta, tak można nazwać się po przebytym oczyszczeniu. To niesamowite! Zostałam oczyszczona. To, co działo się podczas sesji, trzeba przeżyć samemu. To niesamowite, co dzieje się z naszą podświadomością. Uwolnienie się od tego dało mi chęć do dalszego życia, nowe możliwości mojego rozwoju i przede wszystkim NOWEGO już życia. Tak, urodziłam się na nowo! Polecam wszystkim zagubionym osobom.