Istota Twojego Rozwoju

 

Gdy pewnego dnia  wszystko się sypie

to znaczy że już za długo żyjesz wbrew sobie

to znaczy że już za długo spełniasz czyjeś ambicje i oczekiwania

to znaczy że nie realizujesz SWOJEGO życia

Nie potrzebujesz więcej

Potrzebujesz Siebie

Zrzuć z siebie wszystko

i

Sięgnij do Wewnątrz

Może ci się wydawać że sypie się twoje życie

A prawda jest taka że sypie się twoja iluzja

A to oznacza dla ciebie

NAJLEPSZE

PROGRAM ” Absolutna SM.ART Transformacja” to proces TWOJEJ głębokiej wewnętrznej przebudowy,
którego efektem jest zmiana wszystkich aspektów Twojego życia.

Wyzwolenia spod umysłowych, emocjonalnych i karmicznych ograniczeń.

To dotarcie do twoich prawdziwych talentów i życiowej misji

 

ODKRYJ OGROM UŚPIONYCH W TOBIE MOŻLIWOŚCI

WYZWÓL Z SIEBIE NAJLEPSZE

TRANSFORMUJ SIĘ DO NAJLEPSZEJ WERSJI SIEBIE

 

 

 

 

Program „Absolutna SM.ART Transformacja” to:

Sesje indywidualne
wyzwolenie życiowego potencjału

Ścieżka 11 kroków
transformacja podświadomości

Absolutna Akademia
szkoła filozoficzno-duchowa

Wizerunek
interpretacja osobistego stylu i tworzenie garderoby

 

 

Opinie uczestników programu: 

Magdalena  – ambitna i głodna życia, rodowita Warszawianka. Zawodowo – licencjat ekonomii, magister finansów, absolwentka studiów MBA, z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i farmaceutycznej. Piastunka najwyższych stanowisk związanych z finansami, członkini zarządów i rad nadzorczych. Bizneswoman. Autorka publikacji w Kobbieciarni. Polityk, kandydatka do Sejmu RP.

Przełomem w moim życiu był rok 2015. To wtedy osiągnęłam cel zawodowy, na który pracowałam ostatnie 10 lat. Wtedy zostałam zwolniona z pracy. Wydawało mi się, że całe życie wali mi się na głowę, że sobie nie poradzę… Przeżyłam to szczególnie dotkliwie, ponieważ pracę traktowałam jako sens życia i jedyne słuszne źródło zadowalającego dochodu.

To właśnie wtedy zaczęła się moje przygoda z polityką. Nigdy wcześniej nie interesowałam się specjalnie polityką ani też nie udzielałam się społecznie. Może dlatego, że polityka źle mi się kojarzyła. I tak w maju 2015 znalazłam się na kongresie jednej z partii. Kolejnym wyzwaniem były wybory parlamentarne. Niesamowite doświadczenie, dzięki, któremu nauczyłam się wystąpień publicznych, dialogu z ludźmi i przekonywania do swoich racji. Poznałam też fantastycznych ludzi i nawiązałam nowe przyjaźnie.

Niestety, po wytężonej pracy przy kampanii przyszło załamanie, posypało się moje zdrowie, opadłam z sił, zaczęły się problemy w związku i brak pieniędzy… wtedy poznałam Anię. To ona pomogła mi stanąć na nogi, pomogła w trudnych momentach i zainspirowała do zmian. To dzięki niej patrzę inaczej na wiele spraw. To dzięki niej dzisiaj mogę tu być i mówić o sobie, o swojej drodze do absolutnej kobiety.

Niedawno wysłuchałam słów Madonny, która została wybrana Kobietą Roku Billboard 2016. Uważam, że to najlepsze wystąpienie motywacyjne, jakie kiedykolwiek słyszałam. Przytoczę cytat, który zapadł mi w pamięć: „Jako kobiety musimy się wspierać. Szukajcie silnych kobiet, aby z nimi współpracować, wspierać się, dać się oświecić. Hejterzy? Dziękuję, dzięki Wam jestem dziś silniejsza” – i tego będę się trzymać.

Ania pomogła mi zrozumieć, że kobieca siła bierze się nie z tego, że chodzimy na fitness czy siłownię, biegamy maratony, dźwigamy ciężary godne niejednego kulturysty i wzmacniamy mięśnie – bierze się z tego, że podnosimy się same i z determinacją idziemy dalej.

„Twoja przyszłość jest kreowana przez to, co robisz dzisiaj, a nie jutro”. Brzmi banalnie, ale to świadome działanie dziś, tu i teraz pozwala mi iść do przodu, realizować plany i z optymizmem patrzeć w przyszłość. To bycie otwartym na wszystko, co niesie życie, wykorzystywanie szans i działanie. Zapewne nie odkryłabym swoich możliwości, gdybym bała się zmiany i tkwiła w tym samym miejscu.